top of page

Zespół POWB

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem odpowiadając na pytania podczas cyklicznych dyżurów organizowanych w ramach działalności statutowej.

Barbara Hadam-Toczek Prezes Zarządu Biura Rachunkowego Prestige Office sp. z o.o. - główna księgowa z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze podatków, Członek Stowarzyszenia Księgowych, praktyk, szkoleniowiec z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac.

Maciej Jamroży - prezesa biura projektowego URBAN PROJECT Sp. z o.o. specjalista BIM, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży w polsce i na zagranicznych inwestycjach. Architekt Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP i członek zarządu Stowarzyszenia Architektów RP w Rzeszowie. Niezależny ekspert klastra BIM z doktoratem na politechnice Krakowskiej. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Doradca rynku inwestycyjnego i branży deweloperskiej. W portfolio posiada prawie 500 zrealizowanych  inwestycji oraz przeszło 1 500 000 m2 powierzchni użytkowych budynków mieszkalnych i usługowych i przemysłowych.

 

Marcin Krzączkowski, właściciel platformy B2B Automa.Net Sp. z o.o., oraz firmy zajmującej się wdrożeniami stron internetowych na abonament skydigo.com. W stowarzyszeniu doradza małym i średnim firmom w zakresie infrastruktury IT. 

Piotr Bereziewicz. W Aberit Agencja interaktywna & Software house pomagamy ambitnym przedsiębiorcom (małym, średnim i dużym) w dynamicznym rozwijaniu i budowaniu marki ich firm. Oferujemy analizę, audyt procesów biznesowych oraz wdrażanie systemów informatycznych, interdyscyplinarnych innowacyjnych rozwiązań, mających na celu obniżenie kosztów i optymalizację procesów biznesowych. Tworzymy systemy informatyczne od podstaw, jak również wykorzystujemy dużo gotowych rozwiązań Open Source aby spełnić wymagania Klientów odnośnie funkcjonalności i budżetów.

Zdzisław Sikora - Właściciel firmy Edu Service, zajmującej się realizacją projektów i pozyskiwaniem funduszy z EU. Dodatkowo organizacją szkoleń, doradztwem oraz kursami.

 

bottom of page