logoeduservice.png

EDU SERVICE powstało w 2018 roku jako efekt naszych pasji i zainteresowań. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, której wartości to przede wszystkim rzetelna i profesjonalna edukacja osób. Dążymy do pełnej satysfakcji naszych klientów oraz partnerów, gdyż naszym głównym celem jest wspieranie ich w rozwoju zawodowym i osobistym.

 

O firmie

Firma zajmuję się edukacją osób w tym organizowaniem szkoleń, warsztatów, kursów nadających kwalifikację zawodowe, obsługą administracyjną, pozyskiwaniem środków finansowych współfinansowanych ze środków europejskich.

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Doświadczenie

Programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.

 

Zespół

Zdzisław Sikora - Właściciel firmy Edu Service, Prezes Akademii Rozwoju Progress Sp. z o.o.

Informatyk, ekonomista, specjalista ds. funduszy europejskich, doradca zawodowy, egzaminator ECDL, egzaminator ZSK, prowadzenie obsługi biura, egzaminator VCC pracownik biurowy, trener szkoleń ECDL Base, ECDL Profile, ECDL Zaawansowany, itp. Przeszło 12 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych. Jako przedsiębiorca partner projektu realizującego wsparcie w zakresie Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych na terenie województwa podkarpackiego. Prezes Zarządu Akademii Rozwoju Progress Sp. z o.o. która realizuje projekt dla osób bezrobotnych i niepracujących zapewniających wsparcie zawodowe, doradztwo, pośrednictwo pracy oraz staże zawodowe.

 

Oferta

  • DEDYKOWANE SZKOLENIA ZAWODOWE

  • SZKOLENIE Z OBSŁUGI KOMPUTERA W STOPNIU ŚREDNIOZAAWANSOWANYM, ZAAWANSOWANYM ORAZ W ZAKRESIE OBSŁUGI PAKIETU OFFICE (WORD, EXCEL, POWER POINT ITP.)

  • EGZAMINY ECDL BASE

  • EGZAMINY ECDL PROFILE

  • SZKOLENIE PROWADZENIE SPRAW KADROWO-PŁACOWYCH

  • SZKOLENIE PROWADZENIE SPRAW RACHUNKOWO-FINANSOWYCH

  • ORAZ WIELE INNYCH

Szkolenia i kursy są organizowane w dogodnych lokalizacjach, w salach w pełni przygotowanych do prowadzenia zajęć dydaktycznych, posiadające wszystkie niezbędne narzędzia do ich przeprowadzenia. Warunki lokalowe spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy, są zgodne z przepisami przeciwpożarowymi.

 

Kontakt

ul. Wyspiańskiego 2

35-111 Rzeszów