automanet-white-logo (2).png

Automa.Net to platforma zakupowa do komponentów automatyki przemysłowej. Strona daje łatwy dostęp do hurtowni handlujących automatyką przemysłową oraz ich stanów magazynowych. Baza to obecnie ponad 200 hurtowni i 11 mln produktów.

 

O firmie

Automa.Net daje Ci możliwość znalezienie części nowych, używanych, wycofanych z rynku, przestarzałych, sprawnych oraz uszkodzonych. Części znanych marek jak i niszowych producentów. Automa.Net skraca czas oczekiwania na części zamienne w sytuacjach awaryjnych, a to jest kluczowe dla utrzymania ruchu w branży Twoich Klientów! Nasza wyszukiwarka części daje Ci dostęp do milionów produktów od setek dystrybutorów… w kilka sekund! Wpisz numer części, kod zamówienia lub symbol potrzebnej części i zobacz, kto ma ją na stanie, wraz z danymi technicznymi, dostępną ilością, czy też stanem produktu.

Na Automa.Net możesz także w łatwy sposób wystawić swoje stany magazynowe i otworzyć się na rynek tysięcy firm poszukujących części.

 

Oferta

 

Automa.Net to łatwy sposób na znalezienie przestarzałych części i części zamiennych w sytuacjach awaryjnych , gdy liczy się czas, a czas realizacji jest długi . Ich główna funkcja – Wyszukiwanie z magazynu, daje dostęp do milionów części od setek dystrybutorów. Wpisać można numer części, kod zamówienia lub symbol potrzebnej części i sprawdzić, kto ma ją na stanie, wraz z danymi technicznymi części, ilością, stanem produktu i innymi. 

Każdy członek otrzymuje również promowany wpis w Katalogu Firm.  Ich katalog zawiera ponad 10 000 rekordów firm automatyki przemysłowej. Tutaj można promować swoją firmę i rozwijać swoją sieć.

 

Kontakt

Małopolska 1/203

35-620 Rzeszów

Polska: +48 17 778 34 19

Wielka Brytania: +44 7542 328 788